یکشنبه 10 آذر ماه 1398

برای تفریح کجای تهران بریم

admin 12 روز پیش خواندن این مطلب پنچ دقیقه زمان میبرد
برای تفریح در تهران کجا بریم؟

برای تفریح در تهران کجا بریم؟

برای تفریح در تهران کجا بریم؟ در زندگی روزمره ماشینی و صنعتی فعلی، تنها راه رهایی از استرس و خستگی شهرنشینی، تفریح کردن در جاهای دیدنی تهران می باشد. هر چقدر تفریحات انجام شده با روحیه انسان سازگار تر باشد، به همان میزان زندگی شاداب تری خواهید داشت.

برای تفریح در تهران کجا بریم؟ اگر قصد دارید برای تفریح به خارج از کشور و یا شهرستان ها سفر نمایید، دست نگه دارید؛ همه چیز همینجا است. حتما دوست دارید بدانید که برای تفریح در تهران کجا بریم؟ در این مقاله یک سری پیشنهاد برای تفریح در تهران ارائه می دهیم که نظیر آن را در هیچ کجای دنیا پیدا نخواهید کرد.

برای تفریح در تهران کجا بریم؟ برخی از انسانها با تفریحات هیجان انگیز راضی میشوند و برخی دیگر با اتراق در طبیعت سبز و آرام. پایتخت ایران با توجه وسعت و حجم زیاد سرمایه گذاری در این زمینه، تمام تفریحات لازم برای انسان را یکجا دارد.

کجا بریم خوش بگذره تهران

پیشنهاد برای تفریح در تهران

برای تفریح کجای تهران بریم؟ در حقیقت “جاهای دیدنی تهران انتها ندارد”. فراوانی و تنوع اماکن گردشگری کلان شهر پایتخت، دست ساکنین تهران و حومه و البته توریست ها را برای انتخاب نوع تفریح باز گذاشته اند.

برخلاف سایر شهرهای دیگر که از امکانات تفریحی کمی برخوردارند، تفریحات کم هزینه در تهران در هر زمان از شبانه روز، امکان پذیر میباشد. کافیست تا پایتان را از خانه بیرون بگذارید و در اقیانوس ناتمام تفریحات منحصر به فرد تهران غوطه ور شوید.

تفریحات کم هزینه در تهران

پیشنهاد برای تفریح در تهران

با رشد فزاینده جمعیت نوجوان و جوان در تهران و همچنین ورود سرمایه گذار بخش خصوصی، مکان های مناسب با تفریحات هیجان انگیز و امکانات مدرن روز دنیا ایجاد گردیده است.

از جمله ایده برای تفریح در تهران میتوان به بانجی جامپینگ، سینماهای با کیفیت معمولی و چند بعدی، تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) در بازی های گروهی مراکز تفریحی، تجهیز شهربازی ها به وسایل پیشرفته و رعب آور اشاره کرد.

همین الان بخونید!  جاهای دیدنی تهران برای کودکان

همچنین محیط های مناسب برای ورزش های فردی و گروهی مختص جوانان نظیر زمین پارکور، پینت بال و پیست اسکی و کارتینگ و مدارس فوتبال و غیره، در کنار تفریح در تهران به شناسایی و رشد استعداد های نوجوانان کمک شایانی می نماید.

در ادامه به معرفی یک سری موارد تفریح در تهران پرداخته و ویژگیهای آنها و همچنین بهترین مسیرهای دسترسی را بیان خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

ایده برای تفریح در تهران

سرزمین بام، دورهمی جوانان و تفریح در تهران

بام لند از آن دست مکان هایی است که تفریحات جوان پسند بسیاری دارد.بام لند واقع در غرب تهران، مشرف به دریاچه چیتگر است. اگر با دوستان خود و یا فرزند خویش قصد تفریحات لاکچری در تهران را دارید، بام لند رویای شما را به حقیقت تبدیل خواهد کرد. در شهرِ بادی این محل، بازی پرطرفدار فوتبال حبابی، گزینه بسیار مفرحی می باشد.

پیست اسکیت روی یخ، تجربه خوبی از مکان های لاکچری تهران را به خاطر شما می سپارد. پرش از ارتفاع روی تشک بادی در کلوپ بتمن، سرگرم شدن با تکنولوژی واقعیت مجازی و ماهیگیری و قایق سواری از جمله تفریحات مهیج این مرکز می باشد اما قسمت جالب توجه این تفریحات، فوتبال دستی با مهره های انسانی است. با تشکیل دو تیم ۶ نفره می توانید یک یک بازی دسته جمعی بیادماندنی را تجربه کنید.

البته این مکان برای کودکان کوچک هم تفریحات خوبی دارد. Kids garden بام لند دارای وسایل مجذوب کننده ای برای بچه ها نظیر سرسره، استخر توپ و پلی استیشن و ماشین شارژی است.

برای تفریح کردن در تهران اگر با مترو سوار هستید، می توانید در ایستگاه متروی چیتگر (خط ۵) پیاده شده و بقیه راه را با تاکسی بروید.

همین الان بخونید!  اماکن دیدنی مازندران کجاست؟

کجا بریم خوش بگذره تهران

بانجی جامپینگ بوستان ولایت

تفریح در تهران با سقوط آزاد از سکوی ۵۰ متری

پرش از ارتفاع و معلق ماندن در میان آسمان و زمین، ترشح هورمون اندورفین را به اوج خود میرساند. بانجی جامپینگ از پرطرفدار ترین تفریح در تهران و اقصی نقاط دنیا می باشد.

در این سقوط آزاد مطمئن، شما همانند یک شاهین شکاری با سرعت بسیار به سمت زمین فرود خواهید آمد. اما از بین سکوهای بانجی جامپینگ تهران، سکوی بوستان ولایت در نوع خود بلندترین بانجی جامپینگ کشور محسوب میشود.

پرشگاهِ پنجاه متری این بوستان، از معدود بانجی هایی است که برای بانوان هم آزاد است. این تفریح بی نظیر در درمان فوبیای ارتفاع هم بسیار موثر است. در کنار بانجی جامپینگ ولایت، می توانید از دیگر امکانات این بوستان مانند پاراگلایدر، بوستان ویژه بانوان و پیست موتور سواری و اتومبیلرانی درگ ریس هم بهره ببرید.

مسیر دسترسی به این مکان بسیار سر راست است. هم با استفاده از اتوبوس های خط ویژه (ایستگاه میدان بهمن) و هم با مترو در ایستگاه شریعتی می توانید به این بوستان عزیمت کنید.

پاراگلایدر سواری در تهران

تفریح در تهران و پرواز بر فراز پایتخت

این نوع تفریح در تهران دیگر نیازی به تجربه ندارد تا منحصر به فرد بودنش درک شود. همین که نام پاراگلایدر سواری بر فراز آسمان تهران بیاید، مو به تن شجاع ترین افراد هم سیخ میشود. چند سالی است این تفریح در تهران رونق بسیار زیادی گرفته و توسط افسران بازنشسته ارتش و حرفه ای های این رشته، شهروندان عادی لذت پرواز را میچشند.

آسمان شمال غرب تهران (شهران) روزانه شاهد آدم های پرنده در آسمان خود می باشد. هرچند این تفریح کمی گران تر از سایر تفریحات است ولی به هیجانش می ارزد. تجربه پاراگلایدر سواری آن هم در آسمان کلان شهر بزرگ تهران، چیزی نیست که همیشه فرصت تجربه آن به انسان دست دهد.

همین الان بخونید!  جاهای دیدنی تهران در تابستان

این گونه تفریحات را می بایست یکبار هم که شده در طول زندگی خود از نزدیک تجربه نمایید. برای رفتن به این مکان بهتر است از وسیله شخصی استفاده کنید اما سامانه تندرو خط ۱۰ تا پایانه جنت آباد شما را خواهد برد.

از آنجا می بایست با تاکسی ادامه راه را طی کنید. با راه افتادن متروی این منطقه دسترسی به آن بسیار راحت خواهد شد.

کایاک سواری با واقعیت مجازی

دنیای واقعیت مجازی، آمیخته شدن تکنولوژی با تفریح در تهران

چند سالی است در همه جای دنیا تکنولوژی واقعیت مجازی به سرعت رشد و به ارکان زندگی انسانها نفوذ کرده است. یک سوم از زمان شبانه روزی بشر به تفریح تعلق دارد که آن هم از vr بی نسیب نمانده.

مراکز دارای سرگرمی واقعیت مجازی برای گردش در تهران بسیار هستند از چیتگر گرفته تا سعادت آباد و هر کجای تهران که مرکز تفریحی و یا مراکز خرید معتبر داشته باشد، کلاب های واقعیت مجازی در آنجا حضور دارند.

سرزمین شگفت انگیز واقع در دریاچه چیتگر، انواع تفریحاتی که شما به دلایل جغرافیایی شاید به آن دسترسی نداشته باشید، به صورت واقعیت مجازی انکان تجربه آنها را برایتان ممکن خواهد کرد.

کایاک سواری و اسکی روی برف و یا هیجان موج سواری با عینک های vr و البته قایق و تخته اسکی متحرک، مطمئنا تجربه لذت بخشی را از تفریح در تهران به همراه خواهد داشت.

مسیر دسترسی به این مکان تفریحی در مطالب فوق هم گفته شد که با مترو و هم با تاکسی و اتوبوس امکان رسیدن به این منطقه را بسیار آسان کرده است.

منابع : raheeno.com , karnaval.ir , netbarg.com

مطالب مرتبط :

پاسخی بگذارید

مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. *

Avatar GLORIA در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۱ ب.ظ گفته:

سلام و عرض خسته نباشید ممنونم بابت راهنمایی خوبتون در خصوص تفریح در شهر تهران.تشکر

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۰ ب.ظ گفته:

  سلام دوست من خواهش میکنم موفق و پیروز باشید

  پاسخ
Avatar ثریا در ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۴ ق.ظ گفته:

سلام ممنون خیلییییی جالب وکامل بود
همیشه میگن تهران آلوده هست ولی جاهای قشنگی داره
ممنونم….

پاسخ
Avatar رکس وب در ۲۷ مهر ۱۳۹۸ در ۴:۰۸ ب.ظ گفته:

عالی بود ممنون

پاسخ
Avatar زیبا در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۱۶ ب.ظ گفته:

سلام بسیار عالی ممنون از مطالب جذابتون.
موفق باشید:)

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۳۲ ب.ظ گفته:

  خواهش میکنم دوست عزیز ممنونم از شما و همچنین

  پاسخ
Avatar مهدی احمدوند در ۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۰:۵۸ ق.ظ گفته:

سلام اقا دمتون گرم واقعا اگه کسی بخاد ایرنگردی کنه باید به سایت شما مراجعه کنه راهنمای عالی هست . درمورد شهر های دیگه هم بزارین مقاله

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۱۰ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۱ ق.ظ گفته:

  سلام دوست من چشم حتما انشالله به زودی در مورد تمامی شهر های ایران مقالات عالی و درجه یک ارائه میدیم

  پاسخ
Avatar سامیار در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۲ ق.ظ گفته:

اقا سرزمین بام عالیه واقعا ما با رفقا دیروز انجا بودیم خیلی حال داد

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در ۵:۰۱ ب.ظ گفته:

  بله دوست عزیز همه جاهای ایران فوق االعاده هستن

  پاسخ
Avatar حمید در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۵ ق.ظ گفته:

دمتون گرم بخدا بهتری سایت که دیدم واسه گردشگری شما بودین عاااااااااااالللللللللللیییییییییییییهههه

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در ۵:۰۱ ب.ظ گفته:

  خواهش می کنم دوست عزیز خوشحالیم که راضی هستید

  پاسخ
Avatar حسین در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۸ ق.ظ گفته:

سلام مطالبتون عالیه درمورد استان های دیگه هم بزارین

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۱ آذر ۱۳۹۸ در ۵:۰۲ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز بله حتما شما میتونید هم اکنون مکان های دیدنی شهر های مختلف رو در این سایت ببینید.

  پاسخ