یکشنبه 10 آذر ماه 1398

جاهای دیدنی تهران

admin 9 روز پیش خواندن این مطلب پنچ دقیقه زمان میبرد

بهترین جاهای دیدنی تهران کجاست؟

حتما برای شما پیش آمده است که بهترین جاهای دیدنی تهران را همراه با عکس ببینید; شهر تهران در فصول بهار، پاییز، تابستانو زمستان بسیار زیبا و دیدنی هست. وب سایت توریست ایرانی در این مقاله به صورت کامل شما را مناطق دیدنی تهران مانند: موزه ها و کاخ های تهران، توچال، پارک جنگلی طالقانی، پارک جنگلی لویزان، باغ فردوس تهران و ده ها مکان تفریحی دیگر آشنا خواهیم کرد.

به شما پیشنهاد میکنم حتما بعد از خواندن این مطلب، مطالب زیر را هم مطالعه کنید;

جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز

جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز

جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز بسیار لذت بخش و خاطره انگیز است. نوروزهر چه سنت دارد از تهران دارد. این جمله را اگر کمی تاریخ خوانده باشید بهتر درک خواهید کرد. حتی صدای شلیک توپ آغاز سال تحویل هم از زمانی که تهران پایتخت قاجاریه بوده، بنیان نهاده شده است.

جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز و هفته های منتهی به آن، حال هوای دیگری دارد در حالی که روز های پایانی هر سال در تمامی نقاط کشورمان یکپارچه غرق در تکاپو می شود.

جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز را یک بار باید تجربه کنید. بوی سنت های چند صد ساله که از زمان قاجار به یادگار مانده، در محله ها و کوچه پس کوچه های تهران میپیچد. انرژی مثبتی که از نفس های هشت میلیون تهرانی مشتاقِ بهار، فضا را پر از عطر عید می کند.

ایام نوروز در تهران کجا بریم؟

اماکن دیدنی تهران در ایام نوروز

جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز و روز های انتهایی اسفند ماه، خود یکی از جاذبه های توریستی و گردشگری تهران در عید نوروز می باشد.

بسیاری از مسافران بین المللی و عکاسان مطرح فقط برای این حجم از زیبایی و شور و هیجانی که در پایتخت موج می زند، خود را به این شهر میرسانند تا آنها هم مُشتی از این خروار خاطره شیرین را بردارند و در این لذت کم تکرار، سهیم باشند.

اما به محض پیچیدن صدای توپ تحویل سال، بسیاری از مسافران کم ذوق و سلیقه، بار و بندیل خود را برای عزیمت به شهر های شمالی کشور می بندند تا تجربه تکراری خود را همچنان ادامه دهند.

اما در این بین سفرگرد های واقعی تهران را در نوروز را مقصد اصلی گشت و گذار خویش انتخاب می نمایند. آنها بهتر از هر کس می دانند تهران، این عروس زیبای فریبنده چه لحظات بیاد ماندنی و شادی را برایشان مهیا کرده است.

بهترین جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز

مناطق دیدنی تهران در ایام نوروز

حال و هوای تهران در بهار و روز های قبل از آن

بزرگترین کلان شهر ایران و خاورمیانه (به لحاظ جمعیت) از اوایل اسفند خاستگاه کارناوال های شادی و مردمی است که با اهل و عیال بازار را قُرُق کرده اند. در این زمان شهر مملو است از پسته هایی که رو به شما لبخند می زنند و شیرینی فروشی هایی که بوی گلاب و وانیل را تا چند خیابان آن طرف تر هم پراکنده می کنند.

جوانان هنرمند و ساز زنی که در کنار خیابان عریض و طویل ولیعصر به اجرای زنده آهنگهای سنتی و پاپ می پردازند. بازار تجریش که رنگ و لعابش از تابلو های نقاشی کمال الملک هم بیشتر است.

اما در ادامه قصد داریم به روز های بعد از تحویل سال بپردازیم و چند مورد ویژه به جهت گشت و گذار تهران در ایام نوروز را به شما معرفی نماییم. از آنجا که تهران هم به طور وحشتناکی وسیع است و هم اماکن بیشمار تفریحی و تاریخی دارد.

لازم می دانم تا به صورت دسته بندی شده تهران در فصل بهار را به سمع و نظر خوانندگان برسانیم تا دچار سردرگمی نشوید. استفاده بهینه از زمان در طول یک سفر، با ارزش ترین چیزی است که گردشگر نباید آن را به هدر دهد.

جاهای دیدنی تهران در ایام تعطیلات

مکان ها دیدنی تهران در ایام نوروز

تفرجگاه های طبیعی تهران در فصل بهار

سفر به تهران در نوروز چه در خود شهر و علی الخصوص در حومه و اطراف خود، تفرجگاه هایی بی نظیر دارد. رایحه شکوفه های بهاری در منطقه خوش آب و هوی فضا، صرف ناهار ایرانی در سفره خانه های درکه با گل های تازه شکفته شده درختان، منظره رویایی تلو و دیگر جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز، تنها گوشه ای از منابع طبیعی خدادادی به مردمان شهر تهران است.

موارد فوق در بهار حال و هوایی بهشتی دارند. قصد سفر به تهران در عید نوروز را دارید، بدون درنگ به یکی از این نقاط بروید تا با صحنه شکفت انگیزی روبرو شوید. برای مثال چشم انداز تلو در بهار به قدری زیباست که گردشگران آن را با طبیعت نیوزیلند مقایسه می کنند.

پارک های تهران در ایام نوروز

پارک های عید در تهران

پایتخت ایران معروف است به پایتختِ پارک ها. شهرداری تهران در دهه های اخیر هرچه توان داشته در احداث پارک ها اقدام نموده است.

پارک هایی وسیع که با ورود فصل بهار، تهران را در ایام نوروز به رنگ سبز نقاشی می کنند. هنگامی که در عید بسیاری از تهرانی ها به مسافرت خارج از شهر میروند، به دور از هر آلودگی اگزوز یک میلیون خودرو، آسمان تهران شفاف تر از همیشه به رنگ آبی در می آید.

پارک های تهران در ایان نوروز همانند اتاق های اکسیژن درمانی رایگان در اختیار شماست. پارک بی نظیرِ ساعی، پارک جنگلی طالقانی، بوستان حضرت ابراهیم، بوستان باغ ایرانی، پارک جنگلی چیتگر و پارک جنگلی لویزان از شاخص ترینِ این موارد هستند.

جاهای دیدنی تهران در ایام عید

مکان های دیدنی تهران در ایام عید نوروز

موزه ها و کاخ های تهران در ایام نوروز

کلان شهر پایتخت سراسر پُر است است آثار تاریخی که حکومت آنها را تبدیل به موزه کرده است. جدا از موزه های تاریخی، موزه های هنری و صنایع دستیِ تهران در عید نوروز بهترین فرصت جهت گشت و گذار با خانواده می باشد.

از جمله این موزه ها میتوان به مجموعه کاخ های سعدآباد، موزه جواهرات بانک مرکزی، موزه عبرت، موزه پول ایران و موزه فرش و غیره… اشاره نمود.

هر یک از موزه های تهران در ایام نوروز به تنهایی میتواند یک روز از سفر بیاد ماندنی را برای شما را بسازد. مجموعه کاخ های گلستان از شاخص ترین این اماکن است که در آن کاخ ها و تالار هایی چشم نواز وجود دارد که تاریخ کهن تهران را به تصویر میکشند.

موزه های تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی شان، هر کدام در گوشه ای از این کلان شهر وسیع واقع شده است. از آنجا که تهران در بهار عاری از ترافیک و شلوغی های همیشگی خود است، بهترین زمان برای بازدید از این اماکن تاریخی و هنری نظیر موزه فرش، در پانزده روز اول فروردین می باشد.

در این روز ها شما با وسیله شخصی می توانید در مدت نیم ساعت از شمال شهر به مرکز شهر و از شرق به غرب تردد نماید.

هتل های لاکچری تهران در عید نوروز پذیرای مسافرین مطمئنا استراحت شبانه در محیطی دلنشین و اَمن، دغدغه اصلی هر مسافری است. متقاضیان سفر به تهران در بهار با پرداخت هزینه های متوسط و معقول قادرند تا شب را در یکی از هتل های زیبا، پنج ستارهء مدرن و بین المللی پایخت به صبح برسانند.

هتل های مجلل پارسیان استقلال، سیمرغ، اسپیناس خلیج فارس و دیگر هتل های ۵ ستاره لوکس در خدمت شماست.

اکثر هتل های تهران در ایام نوروز، تخفیف های چشمگیری را جهت رفاه حال خانواده و کمتر فشار آمدن به مسافرین ارائه می کنند. با این امکانات مقرون به صرفه، بهتر است عید و سال جدید خود را با تهرانگردی آغاز کنید و شیرینی این تجربه را تا انتهای سال در زیر زبان خود حس نمایید.

همین الان بخونید!  جاهای دیدنی تهران در ایام نوروز

همچنین برای تردد در شهر و شب هنگام، در هر نقطه از پایتخت تاکسی و اسنپ و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی به صورت ۲۴ ساعته در اختیار مسافرین می باشند.

جاهای دیدنی تهران در تابستان

جاهای دیدنی تهران در تابستان

جاهای دیدنی تهران در تابستان کجاست؟

قبل از این که بخوایم راجب جاهای دیدنی تهران در تابستان صحبت کنیم; خوبه بدونیم که مکان های تفریحی تهران در فصل تابستان، جاذبه های گردشگری تهران در فصل تابستان و جاهای دیدنی تهران در تابستان بسیار زیبا و دیدنی هستند برای معرفی آن ها می توان به: دریاچه شهدای خلیج فارس، توچال، پارک آبی آزادگان و… اشاره کرد.

تهران همانند دختری زیباست که هر لباسی بر تنش بپوشانید، باز هم زیبا می ماند و چشمان زیبا نظر را همواره به خود خیره می کند. فرقی نمی کند تابستان باشد یا بهار، زمستان سفید باشد یا پاییز نارنجی رنگ؛ این شهر همیشه دلرباست.

اما جاهای دیدنی تهران در تابستان به علت تعطیلی مدارس و زمان فراغت بیشتر خانواده ها برای فرزندان خود؛ فرصت بی نظیری را در اختیار افراد می دهد تا در عروس کلان شهر های دنیا بازدید و گشت و گذار نمایند
یکی از معجزات این شهر کهن، دو فصله بودن آن در سراسر سال می باشد.

در آنسوی تابستان گرم تهران، توچال خنک با برف های همیشگی اش پناهگاه گردشگران گریزان از گرما است که آغوش خنک و سرد خویش را به روی شما باز میکند. زمانی که کشور در خشکسالی به سر می برد اما باغات درون شهر و اطراف آن همواره سرسبز بوده و به شما روح طبیعت خدادادی را نشان می دهد. جاهای دیدنی تهران در تابستان بیش از آن چیزی است که شما تصورش را خواهید کرد.

زمانی که کشور در خشکسالی به سر می برد اما باغات درون شهر و اطراف آن همواره سرسبز بوده و به شما روح طبیعت خدادادی را نشان می دهد. جاهای دیدنی تهران در تابستان بیش از آن چیزی است که شما تصورش را خواهید کرد.

بهترین جاهای دیدنی تهران در تابستان

در این مطلب کوشیده ایم بخشی از مکان های دیدنی تهران در تابستان را به شما معرفی نماییم تا در کنار خانواده و عزیزان خود بهترین بهره را از تعطیلات این فصل گرم ببرید. قبل از هر چیزی بهتر است بدانید تهران در فصل تابستان، یکی از مقاصد اصلی توریست های خارجی برای سفر به کشور عزیزمان می باشد.

نگین آبی رنگ تهران در تابستان؛ دریاچه زیبای شهدای خلیج فارس

این دریاچه مصنوعی ۱۳۰ هکتاری یکی از بهترین جاهای دیدنی خنک تهران در تابستان می باشد. برخی اوقات گرمای هوا به حدی بالا میرود که پایتخت نشینان را کلافه می کند. اما این دریاچه به دلیل پر آب بودنش و وسعت بالای آن، همواره تا شعاع صد متری و بیشترش را خنک نگه می دارد.

تماشای مرغابی ها و غذا دادن به آنها هنگامی که نسیم خنک به صورتتان می خورد، لذتی در شما ایجاد می کند که به کل فراموش خواهید کرد در فصل تابستان با دمای هوای بیش از ۴۴ درجه هستید.

همچنین شهرداری منطقه ۲۲ تفریحات بسیار جالبی را برای بازدیدکنندگان تدارک دیده. شما می توانید با هزینه بسیار اندک تجربه قایق سواری، راید اسکیت هوایی و پیست پرش به آسمان را به دست آورید.

جاهای دیدنی خنک تهران در تابستان

دربند تهران در تابستان

توچال، اوج تابستان و پرواز در سرما

توچال هم از شگفتی های نقاط دیدنی تهران در تابستان است. زمانی که مردم شهر از دمای ۳۷ درجه هوا شکایت دارند، مقداری برف در آنجا یافت میشود. این مکان حتی در دماهای بسیار بالای تابستان هرچند که برفی برایش باقی نمی ماند، ولیکن دمای آن بسیار پایین و در حدود صفر درجه است.

تصورش را بکنید در وسط مرداد با کاپشن و چند دست لباس به تن کنید و از تله کابین توچال، چشم انداز زیبای آن را تماشا کنید. اگر از دسته افراد گرمایی هستید، از نقاط مهم گردشگری تهران در فصل تابستان، توچال می باشد.

توچال تهران در تابستان

پارک آبی آزادگان؛ هدیه ای از طرف تهران به گردشگران

از ویژه ترین جاهای دیدنی تهران در تابستان برای کودکان و نوجوانان به محض فرارسیدن فصل گرما، لباس شنای خود را برداشته و از هر نقطه تهران که باشند خود را بزرگترین پارک آبی پایتخت می رسانند.

در کشاکش گرمای تابستان، تنی به آب زدن و سُر خوردن بر روی سرسره های بلند آبی و شیرجه زدن لذتی دارد که جگرشان را خنک می کند.

پارک آبی آزادگان یک تفریح به یادماندنی برای کودکان می سازد چرا که وسایل بازی بسیار جالبی برای این قشر سنی وجود دارد. این پارک بسیار مجهز و اَمن که یکی از جاهای دیدنی خنک تهران در تابستان می باشد، تفریح اصلی جوانان و نوجوانان جنوب شرق تهران را تشکیل می دهد.

پارک جنگلی طالقانی

پارک طالقانی از چند منظر جایگاه ویژه ای در میان تهرانی ها برای پر کردن اوقات فراغت تابستانی شان دارد. اول اینکه این منطقه در وسط قلب تهران واقع شده و دسترسی فوق العاده ای به مترو و وسایل نقلیه عمومی دارد.

ثانیا درختان انبوه آن فضای خنک و دلنشینی را جهت یک پیک نیک دلچسب فراهم ساخته. ثالثا از طریق پل زیبای طبیعت می توانید به پارک آب و آتش بروید. همچنین با فاصله صد متر از این پاک جنگلی، موزه دفاع مقدس قرار دارد که در نوع خود بسیار جالب بوده و از نقاط دیدنی تهران در تابستان و تعطیلات محسوب می گردد.

جاهای دیدنی نزدیک تهران در تابستان

پارک جنگلی طالقانی تهران در تابستان

کاخ سلطنتی سعدآباد؛ از توریستی ترین مکان تهران در تابستان

کاخ زیبا و تاریخی سعدآباد از شاخص ترین نقاط دیدنی تهران در تابستان می باشد. بازدید از این مکان منحصربفرد، یک تیر و دو نشان است. هم از یک بنای تاریخی و شگفت انگیز بازدید می کنید و هم از باد های خنک پیچیده در لای انبوه درختان این کاخ لذت خواهید برد.

پارک جنگلی چیتگر

پارک جنگلی چیتگر از آن دسته مکان های دیدنی تهران در تابستان است که اتوبان تهران – کرج همواره به خاطرش ترافیک سنگینی را تحمل می کند. علی الخصوص در تابستان که برای جا گرفتن همانند سیزده به در می بایست از ساعات اولیه صبح در آن جا زنبیل گذاشت.

این پارک سرسبز به جهت داشتن پیست اسب سواری و باشگاه پینت بال، مورد توجه بسیاری از جوانان و دختر پسران پر انرژی می باشد. چیتگر جاهای دیدنی اطراف تهران در فصل تابستان بسیار زیادی دارد.

پارک جنگلی چیتگر تهران در تابستان

موزه عروسک و فرهنگ ایران؛ تفریح کودک پسندانه تهران در تابستان

این موزه برای دختربچه ها بهشت رویایی محسوب میشود. بیش از ۵۰۰ نوع عروسک از ۵۴ کشور تاریخ دار جهان در این محل گردآوری شده است. عروسک هایی زیبا ساخت با لباس های محلی کشور های مختلف از نوآوری های هنرمندانه شهرداری منطقه ۱۲ است که همچین مکانی را با یک فکر خلاقانه و ساده به یکی از نقاط دیدنی تهران در تابستان تبدیل نموده.

دربند در تابستان، شلوغ تر از همیشه

مگر می شود حرف از مکان های دیدنی تهران در تابستان به میان بیاید و نامی از دربند برده نشود. این منطقه که از قدیمی ترین مناطق تفرجگاهی تهرانیان محسوب میشود، به علت کوهستانی بودنش همواره در طول سال سرد و خنک است و غالبا با کاموا باید در آن به گشت و گذار پرداخت.

دربند به اندازه موهای سر شما رستوران و سفره خانه دارد. هر قدم که برمی دارید در چپ و راست بوی کباب و غذا های لذیذ به مشام تان می خورد.

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری اطراف تهران در تابستان

دربند تهران در تابستان

زیباترین جلوه دربند در تابستان ظهور می کند. با گرم شدن هوا و آب شدن برف های ارتفاعات، شاهد روان آبها و حتی آبشار های جالی هستیم که شب دربند را می پیمایند تا به پایین برسند. فقط مواظب هم باشید و دستان همدیگر را محکم بگیر تا لیز نخورید چرا زمین خوردن در سنگفرش های دربند درد زیادی دارد.

همین الان بخونید!  جاهای دیدنی تهران در روز جمعه

لواشک ها و آلوچه ها در کناز آب زرشک ترش و رنگین هوش از سر شما خواهند برد و براغ دهانتان همانند روان آب های دربند جاری میشود. دربند یی از خوشمزه ترین نقاط دیدنی تهران در تابستان است.

جاهای دیدنی تهران در پاییز

جاهای دیدنی تهران در پاییز

جاهای دیدنی تهران در پاییز، تهران در پاییز به یک کتاب شعر با مضامین عاشقانه تبدیل میشود که برای لمس هر صفحه آن، انسانهای بسیاری از هزاران کیلومتر دورتر به پایتخت پانصد ساله ایران زمین سفر می کنند. دیدن رنگ زرد و نارنجی بر در و دیوار، بوی نم خاکِ باران خورده دیوار کاهگلی در کوچه پس کوچه های تجریش.

جاهای دیدنی تهران در پاییز و صدای خش خش برگ های درختان خیابان ولیعصر که زیر پا خرد می شوند. این صدای خش خش فریاد برگ هایی است داد میکِشند: پاییز آمده.

جاهای دیدنی تهران در پاییز با همه جای جهان تفاوت دارد، آسمان همه جا یک رنگ است ولی در پایتخت رنگ و بوی دیگری دارد. اینجا قشنگترین پاییز دنیا را دارد، اینجا کوچه باغ درکه دارد، اینجا به تعداد هر خیابان یک بوستان دارد، اینجا همه چیز دارد. من نام فصل سوم از کتاب تهران را میگذارم “برگریزان در بهشت”

پایتخت کشور عزیزمان در فصل پاییز جاذبه های فراوانی دارد. عوامل نوستالژیک تهران در پاییز برای هر انسانی در آن یافت می شود. مگر کسی را میتوان پیدا کرد با بوی کاهگل باران زده ده ونک مست نشود؟

عاشقی هست که از لذت گرفتن دستان معشوقه اش و قدم زدن لای شاخ و برگ ریخته شده بر زمین باغ فردوس چشم پوشی کند؟

اگر قصد سفر به یگانه کلان شهر ایران را دارید، با ما همراه شوید تا جاهای دیدنی تهران در پاییز را با شما در میان بگذاریم.

بهترین جاهای دیدنی تهران در پاییز

امیرآباد تهران در پاییز

درکه؛ بهترین اتراق گاه تهران در پاییز

درکه از قدیمی ترین محلات و تفرجگاه های تهران به شمار می آید. این مکان به دلیل داشتن بافت روستایی و البته کوهستانی و مرتفع، پوشش گیاهی بی نظیری دارد.

درکه تهران در پاییز، با داشتن این حجم از درخت و گیاه که رنگ و روی شان نارنجی و زرد شده است، مثل یک دفتر نقاشی می ماند که خداوند متعال آن را رنگ آمیزی کرده است. این تفریحگاه کهن و قدیمی تهران در فصل پاییز سالانه پذیرای همه مردم تهران و حتی شهرستان های اطراف می باشد.

آبشار های بی مثال درکه که از قله کلکچال، آبی شفاف و خنک را به درون خود جاری می سازد از چشم نوازترین تصاویر این منطقه بکر و دست نخورده تهران در پاییز می باشد.

لذت عکس گرفتن در کنار ین آبشار مخصوصا در مسیر قله دوشاخ، نعمتی است که نصیب هر شهری نمی شود. میل کردن صبحانه آن هم در درکه فرصتی است که برای یکبار هم شده آن را حتما تجربه کنید.

مکان های دیدنی تهران در پاییز

درکه در پاییز

دسترسی به این مکان بسیار آسان است. کافیست خود را به میدان تجریش برسانید تا رانندگان تاکسی شما را در کسری از دقیقه به درکه برسانند.

پارک زیبای جمشیدیه

اگر به هر دلیلی به تجریش رفتید، حتما با سواری یا تاکسی به پارک جمشیدیه تهران سر بزنید. این پارک منحصر بفرد تهران در پاییز به یکی از مقاصدی تبدیل می شود که بیشتر فضای استوری های اینستاگرام را به خود اختصاص میدهد. فقط باید از نزدیک این مکان را ببینید تا متوجه زیبایی اش بشوید.

پارک جمشیدیه با مساحت بیش از ۱۰ هکتار از چهار طرف به جاذبه های گردشگری تهران در پاییز ختم میشود.

از جنوب به پارک دولو و از شمال به ارتفاعات کلکچال. اما چرا به این بوستان لقب پارک سنگی داده اند این است که این بوستان سراسر با سنگ های کوه ساخته شده است. پله های سنگی، آبنما های سنگی و آلاچیق های چوبی فضایی رمانتیک را خلق نموده اند.

پارک جمشیدیه در پاییز

پارک ملت و جلوه تهران در پاییز

چکیده زیبایی های تهران در فصل پاییز بدون اغراق در بوستان ملت می باشد. اگر نمی دانستم که این پارک ۵۰ سال قبل ساخته شده، میگفتم شعرا و نویسنده های رمان های ماندگار؛ تعاریف زیبای خود از پاییز را بعد گشت و گذار در پارک شاهنشاهی سابق (ملت فعلی) نوشه اند.

جلوه بوستان ملت تهران در پاییز به قدری روح نواز است که هنرمندان پارک دانشجو را رها کرده و به اینجا برای تماشای فصل برگریزان می آیند.

اگر در کنار دریاچه بوستان ملت تهران در پاییز هوس یک نوشیدنی داغ و یا غذای گرم و دلنشین را کردید، می توانید به رستوران مستقر در آنجا بروید. صرف غذا با چشم انداز بی نظیر دریاچه که برگ های خشک روی آن شناور هستند لذت تکرار نشدنی را برای شما خلق خواهد کرد.

طبق یک نظرسنجی که توسط شهرداری تهران انجام شد، بالاترین رای مردم تهران به جهت تفرجگاه در طول سال به بوستان ملت تعلق گرفت

مناطق دیدنی تهران در پاییز

میوه های پاییزی

نمایشگاه پاییزه گل و گیاه تهران؛ باز شدن گلها در فصل خزان

پاییز را خزان بودنش معروف است. زمانی که گیاهان و گل ها به خواب می روند تا بهار را شاداب تر غنچه باز کنند اما در پایتخت قوانین طبیعت زیاد معنا ندارد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد تهران در پاییز، برگزاری نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات پارکی می باشد. جایی دیدنی برای علاقمندان به عطر گل های بهاری.

هر ساله با شروع فصل پاییز، شهرداری تهران با کمک بخش خصوصی و صاحبان گلخانه های اطراف تهران اقدام به برپا کردن نمایشگاه گل و گیاه در بوستان گفت و گو می نماید.

در این نمایشگاه بیش از هزار گونه گیاهی در تیره گلداران توسط صد ها غرفه دار به نمایش و براش فروش به نمایش در می آید. بوستان گفت و گوی تهران در پاییز مملو از تهران نشینان و شهرستانی هایی میشود که ماه ها منتظر مانده اند تا گیاهی که هیچ کجای ایران نمی توان آن را یافت؛ در این نمایشگاه خریداری کنند.

نمایشگاه پاییزه

روزهای پایانی آذر؛ تهران در پاییز و بوی خوش هندوانه

از اواسط آذر ماه و دو هفته مانده به شب یلدا، تهران بیش از همه جای ایران رنگ و بوی جشن و پایکوبی به خود می گیرد. در هر کوی و برزن تهران که پا می گذارید، جنب و جوش حرارت مردم جان دوباره ای به گیاهان افسرده و برگ ریخته می دهد. هندوانه فروشی که قرمزی بارش را به رخ پاییز طبیعت کُش نشان می دهند.

بازار هایی که تا خرخره پر از پدران آجیل به دست است. تنبک زنان در مترو و آوازه خوان های درون اتوبوس، تئاتر رایگان ننه سرما و غیره… به نوبه خود از جاذبه های گردشگری تهران در پاییز محسوب می شوند.

اماکن دیدنی تهران در پاییز

یکی از پارک های تهران در پاییز

اقدامات شهرداری تهران در پاییز برای زیباسازی شهر

هر ساله شهرداری تهران با اقدامات ویژه از جمله نصب مجسمه ها و نقاشی هایی با مضمون پاییز و یلدا و …. سعی در ایجاد نشاط در این فصل شاعرانه دارد. همچنین تجهیز وسایل نقلیه عمومی سطح شهر تهران در پاییز به سیستم های گرمایشی مدرن، محیطی گرم را برای مسافرین تهرانگرد در عبور و مرور فراهم می سازد.

البته ترافیک این فصل از سال کمی حوصله بر است که به همین منظور می توانید با مترو در عرض نیم ساعت از یک سوی کلان شهر به سوی دیگر آن بروید.

جاهای دیدنی تهران در زمستان

جاهای دیدنی تهران در زمستان

فصل زمستان تهران کجا بریم

جاهای دیدنی تهران در زمستان موضوع داغی است که در فصل سرد زمستان افراد به دنبال آن هستند. بسیاری از افراد به محض دیدن دانه های سفید همچون مروارید برف در آسمان، پتو را روی خود کشیده و چشم و روح خویش را از لمس زیبایی های این فصل محروم می سازند.

همین الان بخونید!  جاذبه های گردشگری همدان

اما جاهای دیدنی تهران در زمستان هر انسانی را وسوسه می کند تا چکمه ها را به پا کرده و خود را در آغوش عروسِ سفیدپوش زمستان بیاندازد.

جاهای دیدنی تهران در زمستان را باید از نزدیک ببینید، به لطف قله های شمالی خود، از پیست های برفی بکر و دست نخورده ای برخوردار است. شمشک، دیزین و توچال پذیرای سیل عظیم مردم تهران در زمستان برای تفریح می باشند.

جاهای دیدنی تهران در زمستان و بوستان های تهران در زمستان هم سراسر می شود پاتوق خانواده ها و زوج هایی که که به سرو کله یکدیگر برف میکوبند.

بهترین جاهای دیدنی تهران در زمستان با توریست ایرانی

تهران در زمستان را شهر آدم برفی ها هم می توان نامید. زمانی که برف سنگین بر سر شهر تهران در زمستان فرو میریزد، در هر پارک و خیابان و حتی پشت بام ها پُر میشود از آدم برفی های کوچک و بزرگ.

دریاچه های یخ زده از جالب ترین سوژه های تهران ی ها به جهت بازی و تفریح می باشد.

فرصت کم نظیری که در طول سال فقط یک الی دوبار بیشتر رخ دست نخواهد داد. قصد داریم تا چند مورد ویژه از جاهای دیدنی تهران در زمستان را به شما عزیزان معرفی کرده تا در کنار خانواده از این فصل دلنشین لذت ببرید.

مکان های دیدنی اطراف تهران در زمستان

شمشک ؛ منطقه بی نظیر تهران در زمستان

شمشک بدون شک مدینه فاضله اسکی بازان می باشد. شاید به جرات بتوان گفت مهمترین جاهای دیدنی تهران در زمستان همین منطقه بکر و زیبا می باشد.

شمشک دیدنی های بسیاری از جمله امامزاده اسماعیل و امامزاده محمد دارد اما صحبت امروز ما دیدنی های مناسب زمستان است. درست حدس زدید، همان دو پیست اسکی معروف را میگویم.

شمشکِ تهران در زمستان پذیرای هزاران گردشگر خارجی و ده ها هزار گردشگر داخلی میشود. این توریست ها که عمدتا یا اسکی باز حرفه ای هستند و یا علاقمند به مناطق پر برف؛

هر ساله با شروع فصل زمستان خود را به این زیبای کوه های شمالی تهران میرسانند.

پیست بین المللی شمشک که از شهرت بالای جهانی هم برخوردار است، به همراه پیست بین المللی دربندسر میزبان قدم های مسافرین خوش ذوق هستند.

پیست بین المللی شمشک، دومین پیست اسکی بزرگ ایران می باشد که دارای امکانات رفاهی بسیاری جهت جذب مسافر و توریست های خارجی و داخلی است.

دو هتل شیک و رستوران های فوق العاده ، و تله سیژ این مجموعه که چشم اندازی زیبا را از سفیدی زمستان به شما نشان خواهد داد. از امکانات مخصوص اسکی هم میتوان به بالابر های بشقابی و چکشی ایمن اشاره نمود.

مناطق تفریحی تهران در فصل زمستان

و اما پیست بین المللی دربندسر، دومین پیست اسکی جهانی منطقه شمشک است که امکانات آن بسیار مدرن و اَمن می باشد.

تله کابین ۱۲ نفره، دستگاه برف ساز، تله سیژ های ۴ نفره فرانسوی و وسایل کمکی اسکی کردن مبتدیان تنها گوشه ای از این تجهیزات می باشد.

این مرکز حتی مدرسه ای جهت آموزش اسکی در سطوح مختلف دارد. پیست اسکی دربندسرِ تهران در زمستان مملو از دختران و پسران پرشور و هیجان می شود.

باغ فردوس تهران در زمستان؛ زیباتر از همیشه

حتما پیش خود میپرسید چرا یک باغ در لیست اماکن گردشگری تهران در زمستان قرار گرفته؟. باغ فردوس بر خلاف دیگر باغات تهران، در زمستان زیبایی منحصر بفردی از خود نشان میدهد. این بوستان واقع در تجریش که موزه سینمای ایران در آن واقع شده، قدمتی ۱۵۰ ساله دارد.

هنگامی که برف روی شیروانی و پیکره کاخ باغ فردوس می نشیند، صحنه ای ایده آل جهت ثبت تصاویر و خلق آثار و عکس های هنری زیبا را برای هنردوستان مهیا میسازد. این مکانِ تاریخیِ تهران در زمستان برای کودکان بسیار خاطره ساز خواهد شد.

توچال؛ سردترین نقطه تهران در زمستان

دمای هوای ارتفاعات گردشگر پسند توچال در زمستان به اندازه ای سرد میشود که به اصطلاح آن را استخوان خُردکن میگویند. در پیست اسکی توچال دیگر نیازی به دستگاه برف ساز نمی باشد چرا که برف تا خرخره بر روی آن جا خوش کرده است.

این خبری مسرت بخش برای عاشقان ورزش اسکی است و آنها را به وجد می آورد. البته نام توچال هر زمان که بوده میشود، کلمه تله کابین اولین چیزی است که به ذهن خطور می نماید.

تله کابین توچال که از جاذبه های تفریحی تهران در زمستان می باشد، یکی از بلندترین خطوط به هم پیوسته تله کابین جهان است.

گردشگران با سرعتی معادل چهار متر بر ثانیه معلق در هوا حرکت می کنند که هیجان وصف ناپذیر را در برگ خاطرات زمستان رقم خواهد زد.

البته در کنار این حجم از شور و نشاط کمی هم استرس بر شما غالب خواهد شد چرا که تجریش و کل ساختمان های تهران را به اندازه یک نقطه خواهید دید.

پیست اسکی توچال تهران در زمستان، مورد هجوم تهرانی ها قرار میگیرد علی الخصوص در بهمن ماه. در این زمن ارتفاع برف بسیار زیاد بوده و پیست را بیش از پیش مهیای ورزش ها و تفریحات زمستان می نماید. در ایستگاه هفتم تله کابین هم هتل توچال پذیرای مسافرین عزیز است.

این هتل با نمای چوبی و زیبایش مرتفع ترین مهمان پذیر دنیا به لحاظ ارتفاع از سطح دریاست. هتل دارای تجهیزات سرگرم کننده و لابی شیک و فضایی دلنشین است که تجربه شیرینی را اوج سرما بری شما به ارمغان خواهد آورد.

بهترین جاهای دیدنی تهران در شب زمستان

پارک جنگلی لویزان، لذت بی نظیر برف بازی

چشم انداز پارک جنگلی لویزانِ تهران در زمستان بی شباهت به جنگل های زمستانی کشور های حوزه اسکاندیناوی نیست.

این منطقه انباشه از دار و درخت در هنگامی برف بر روی آن جا خوش می کند، محل برف بازی بیشتر خانواده های تهرانی می باشد. هر اندازه که لویزانِ پر درخت در بهار و تابستان زیباست، دوچندان در زمستان زیباتر می شود.

زیبایی های خود پارک جنگلی لویزان تهران در زمستان یک طرف، باغ پرندگان هم که در این بوستان جنگلی احداث شده؛ زیبایی زمستان را در این منطقه دو چندان کرده است.

زمانی که برف درختان این پارک را در آغوش میگیرد، در گوشه ای دیگر انواع پرندگان رنگی در سطح برف سفید، تابلوی نقاشی خداوندی را ترسیم می کند که چشم هر انسانی را به خود خیره می نماید.

در انتها یادآور می شوم که اگر قصد دیدن جاهای دیدنی تهران در زمستان را دارید، با البسه و وسایل مناسب ورزش های زمستانی به سراغ این تفریحات بروید تا شیرینی تهرانگردی در زمستان را با طعم آرامش آمیخته سازید.

این پنج موارد فوق برای شما زمستانی بیش از پیش خاطره انگیزی را رقم خواهد زد. پس درنگ نکنید و زمستان به تهران بیایید تا در کنار مردم مهمان دوست تهرانی، زیبایی های فصل چهارم از کتاب خلقت خدا را با یکدیگر ورق بزنید و لذتش را با هم تقسیم نمایید.

در این مقاله از سری مقاله های معرفی جاهای دیدنی ایران، به صورت کامل شما را جاهای دیدنی تهران مانند: موزه ها و کاخ های تهران، توچال، پارک جنگلی طالقانی، پارک جنگلی لویزان، باغ فردوس تهران و ده ها مکان تفریحی دیگر آشنا کردیم.

منابع : jazebeha.com , safarzon.com , beytoote.com , raheeno.com , seeiran.ir

مطالب مرتبط :

پاسخی بگذارید

مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. *

Avatar Reza در ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۸ ق.ظ گفته:

آقا تابستون فقط و فقط باید رفت دربند مگه میشه تهرون باشی و دربند نری که حال و هوات عوض بشه. دربند تکه

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز
  ممنونم از توجهتون و نظری که دادید حتما دوستان برای سفر به تهران و دیدن جاهای تهران در تابستان از نظر شما استفاده خواهند کرد.

  پاسخ
Avatar MARY در ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ در ۷:۲۴ ب.ظ گفته:

اگه دقت کنید درکه رو تغریبا توی همه مقالاتون پیشنهاد دادید چون واقعا عالیه منم خواستم توصیه کنم که حتما دوستان درکه رو برن فوق العادس من که خیلی دوسش دارم

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ در ۷:۲۷ ب.ظ گفته:

  سلام به شما دوست عزیز
  بله تغریبا توی مقاله هامون که مربوط میشه به جاهای دیدنی تهران، درکه رو معرفی کردیم. ممنون از نظر و پیشنهادی که دادید. موفق باشید

  پاسخ
Avatar بی نام در ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۳:۵۴ ب.ظ گفته:

سلام دوستان واقعا تهران یه سری جاهایی داره که توی پاییز فقط دیدنی می شن…. خودم وقتی پاییز میشه ذوق میکنم که برم و از زیبایی های پاییز لذت ببرم حتما شما هم هرجای ایران که هستید فصل پاییز حداقل یک بار هم که شده بیاید تهران و لذت ببرید..

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۴:۰۶ ب.ظ گفته:

  سلام به شما دوست گرامی
  بله همینطوره که شما می فرمایید و باید اضافه کنم تهران توی همه فصلها قشنگی خودش رو داره. بهتون پیشنهاد میکنم جاهای دیدنی تهران در تابستان رو هم ببینید و لذت ببرید.

  پاسخ
Avatar maryam در ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۳:۵۹ ب.ظ گفته:

سلام خسته نباشید ممنونم از سایت خوبتون مطلبی که میذارید خیلیا دنبالش هستن باتشکر

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ در ۴:۰۹ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز
  خواهش میکنم از شما ممنونم بابت انرژی که به تیم ما میدید ما رسالتمون این هست که جاهای دیدنی ایران رو به همه عزیزان چه داخل و چه خارج از کشور معرفی کنیم.

  پاسخ
Avatar احمد داوودی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۲۱ ب.ظ گفته:

پارک جنگلی چیتگر خیلی خوبه من چند روز پیش اونجا بودم دریاچش عالیه یه حس و ارامش خوبی توش موج میزنه مخصوصا موقعی که کنارش میشینی
واقعا زیباست برین

پاسخ
Avatar مهدی احمدوند در ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۳۳ ب.ظ گفته:

سلام درکه تو پاییز عالیه حتما تو پاییز برین

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۲:۱۵ ب.ظ گفته:

  سلام به شما دوست عزیز
  ممنونم ازتون که نظرتون رو برای ما و دوستان به اشتراک گذاشتید حتما پشنهادتون برای دوستان مورد توجه قرار میگیره.

  پاسخ
Avatar عباس در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۰ ب.ظ گفته:

سلام واقعا همه ی موزه های تهران زیبا و جذاب و پر از هنر های قبیله های مختلف است توصیه میکنم شما هم به دیدن این موزه ها برین

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۵:۱۷ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون بله یکی از بهترین مکان های دیدنی تهران در عید نوروز موزه زیبای این شهر است.

  پاسخ
Avatar مریم در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۰ ب.ظ گفته:

سلام پارک جمشیدیه پارک جنگلی هستش ؟ باتشکر از ادمین سایت

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۵:۱۶ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز
  بله اطلاعات بیشتر در خصوص پارک جمشیدیه رو می تونید اینجا مشاهده کنید. این پارک یکی از بهترین مکان های دیدنی تهران در پاییز محسوب میشه

  پاسخ
Avatar حسن در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۱:۰۴ ب.ظ گفته:

دریاچه ی خلیج فارس عالیه وقتی داخل دریاچه رو تماشا میکنی پر از ماهی های کوچیک و بزرگه که خیلی حس زیبایی به انسان میده واقعا جذاب و دیدنی حتما برین

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ در ۵:۱۱ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز ممنون بابت پیشنهادی که ارائه دادید. بله همیطور که می فرمایید یکی از زیباترین مکان های دیدنی تهران در فصل تابستان دریاچه شهدای خلیج فارس می باشد.

  پاسخ
Avatar سینا در ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۸ ب.ظ گفته:

سلام اگه میشه برای شهر های دیگه هم مقاله بزارین باتشکر از سایت خوبتون

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۰ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز بله حتما، وبسایت توریست ایرانی در آینده قصد داره یکی از بزرگترین وبسایت هایی باشه که در زمینه جاهای دیدنی ایران مطالب عالی منتشر میکنه

  پاسخ
Avatar سما در ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۳ ب.ظ گفته:

توچال تهران عالیه واسه اسکی سواری من تجربش کردم توصیه میکنم شماهم تجربش کنید

پاسخ
Avatar میثم در ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱:۰۵ ب.ظ گفته:

با سلام خدمت ادمین سایت اگه میشه درمورد اصفهان وجاهای دیدنیش هم مطلب بزارین . باتشکر

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۳ ب.ظ گفته:

  سلام به شما میثم جان
  بله حتما یکی از مقاله های جامعی که به زودی در وبسایت توریست ایرانی منتشر خواهد شد در رابطه با شهر زیبای اصفهان هست.

  پاسخ
Avatar سهیل در ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق.ظ گفته:

سلام تلکابین توچال خیلی حال میده هرکی رفته میدونه چی میگم اگه رفتید توچال حتما تجربش کنید

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۱ ب.ظ گفته:

  سلام دوست من ممنونم بابت توجه و نظری که برای ما و دوستان به اشتراک گذاشتید.. بله همینطور هست یکی از بهترین مکان های دیدنی تهران در فصل تابستان تلکابین توچال هست.

  پاسخ
Avatar حجت در ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۷ ق.ظ گفته:

پارک جنگلی لویزان مخه کاره برف بازی هر کی نره از دستش پریده

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ گفته:

  بله دوست من یکی از بهترین مکان های دیدنی تهران در فصل زمسنان پارک لویزان هست که فوق العادس

  پاسخ
Avatar لیلا در ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۶ ب.ظ گفته:

هوای تهران تو اوایل عید خیلی عالییه وقتی میره تو خیابوناش پر از شکوفه میبینی واقعا جذابه

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۷ ب.ظ گفته:

  بله دوست من تهران در ایام نوروز بسیار زیبا و دیدنی هست.

  پاسخ
Avatar حسین در ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۰ ب.ظ گفته:

نمایشگاه پاییزه گل و گیاه تهران که تو پاییز برگزار میشه عالیه پر از گل گیاه جذابه

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ در ۱۲:۵۰ ب.ظ گفته:

  بله دوست من یکی از زیباترین مکان های تهران در فصل پاییز نمایشگاه پاییز گل و گیاه

  پاسخ
Avatar روشنک در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۸ ب.ظ گفته:

مثل همیشه اطلاعات کامل و مفید بود ممنون

پاسخ
Avatar مانی در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۳۸ ب.ظ گفته:

ممنون جالب و خواندنی بود

پاسخ
Avatar ویلیون در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۰ ب.ظ گفته:

سلام چرا برای جاهای دیگه مطلب ندارید؟!!

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۱ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز به زودی مطالبی برای جاهای دیدنی شهر های مختلف ارائه میشه

  پاسخ
Avatar mona در ۸ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۹ ب.ظ گفته:

فصل تابستان هم که تموم شد الان دیگه رفتیم فصل پاییز

پاسخ
Avatar جمشید در ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۳ ق.ظ گفته:

با سلام به همه دوستان
جاهای دیدنی خوبی را معرفی کردید و بهتر بود زمان ساخت و تاسیس آنها را اعلام میکرد که مشخص شود از چه زمانی بوده مثلا بازار که از دوره احمد شاه قاجارو باغ گیاه شناسی (۱۳۴۸) ، پارک جمشیدیه ۱۳۵۶ و باشگاه انقلاب سال ۱۳۳۷ و تاتر شهر سال ۱۳۴۶و …
سپاس گزارم

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۷ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۱۷ ب.ظ گفته:

  سلام به تو دست عزیزم
  ممنونم از اطلاعاتی خوبی ک قرار دادید

  پاسخ
Avatar goli در ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۵ ق.ظ گفته:

عید امسال داریم میایم تهران ببینیم تهرانیها چقدر مهمان نواز هستن
به پای شیرازیها میرسن یا خیر
دنبال جای اقامت مناسب هستم اگر دوستان در ایام عید تورهایی رو میشناسن که برگزار میشه و میتونیم از زمان حداکثر استفاده را بکنیم به ایمیلم بفرستید و من روراهنمایی کنید
ممنون

پاسخ
Avatar vahid در ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۶ ق.ظ گفته:

سلام منم همیشه سعی میکنم این مکان ها رو برم لطفا بام تهران رو هم اضافه کنید ما تقریبا هر هفته برای پیاده روی میرویم انقدر برامون جذابه که تو فصل سرما هم پیاده میریم و برمیگردیم

پاسخ
Avatar علی رضا در ۱۶ مهر ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۲ ق.ظ گفته:

بسیار زیبا و خوب نوشتید، امیدوارم بتونم بیشتر این جاهای دیدنی تهران رو ببینم

پاسخ
Avatar منیژه در ۲۷ مهر ۱۳۹۸ در ۲:۳۶ ب.ظ گفته:

همه جای تهران زیباست و تهران در تابستان شب های دربند و فرحزاد و خیابونگردیاشو شکم گردیاش

پاسخ
Avatar hasan در ۲۷ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۱۸ ب.ظ گفته:

سلام خسته نباشید تهران بهترین و زیبا ترین شهر ایران هست ولی ما فقط به نکات منفی و مشکلاتش میپردازیم در صورتی که از نظر زیبایی از شهر های اصفهان شیراز تبریز و هر جای دیگه زیبا تر هست

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۷ مهر ۱۳۹۸ در ۳:۱۹ ب.ظ گفته:

  سلام دوست عزیز بله البته که همه شهر های ایران جاهای دیدنی زیبا و عالی دارن

  پاسخ
Avatar مبینا در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۷:۳۰ ب.ظ گفته:

خیلی عالی بود اما چرا به مکان هایی مانند پل طبیعت و بام تهران هیچ اشاره ای نکردید؟ میشه لطف کنید از این دست مکان های زیبا رو معرفی بفرمایید؟

پاسخ
Avatar رها در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۰۱ ب.ظ گفته:

متشکرم اطلاعات جامع و کاملی از تهران گردی در تابستان بود ممنونم از همه عوامل سایت

پاسخ
Avatar رها در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۰۶ ب.ظ گفته:

با سپاس از تلاش شما میخواستم خواهش کنم اگر ممکنه لوکیشن هم بزارید یا راهنمایی بفرمایید
لطفا
مرسی

پاسخ
Avatar کاظم در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۰۸ ب.ظ گفته:

دستتوت درد نکنه
واقعا عالی و دیدنی بود من عید سال جدید حتما تهران رو دیدن میکنم

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۲۹ مهر ۱۳۹۸ در ۹:۲۷ ب.ظ گفته:

  خواهش میکنم دوست عزیز بله حتما از دستش ندید

  پاسخ
Avatar احمد در ۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ق.ظ گفته:

شمشک عالییه حتما تو زمستون برین حال کنین

پاسخ
Avatar حسن در ۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۵ ق.ظ گفته:

حال و هوای تهرون تو بهار عالیه . تعطیلات عید مسافرت برین تهرون

پاسخ
Avatar ملکا در ۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۱ ق.ظ گفته:

پارک جمشیدیه عالیه واقعا وقتی واردش میشی حس عالی به آدم میده من رفتم شما هم امتحانش کنین

پاسخ
  Avatar توریست ایرانی در ۱۰ آبان ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ق.ظ گفته:

  ممنون بله حتما دوستان تشریف ببرن و مناطق دیدنی تهران در پاییز رو ببینند فوق العادس

  پاسخ
Avatar آرتین در ۹ آبان ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۱ ق.ظ گفته:

کاخ سعدآباد واقعا زیباوعالیه حتما تجربش کنین .

پاسخ
Avatar کوتن در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ در ۶:۵۲ ب.ظ گفته:

تو این زمینه بهترین هستین
لذت بردم
سایتتون هم خیلی زیباست

پاسخ